YouLead to partner w rozwoju potencjału Twojej strony

Dostarczamy skuteczną platformę, która wydobędzie potencjał Twojej strony www

Kim jesteśmy

Oprogramowanie YouLead działa jak zespół automatycznych sprzedawców – po jednym dla każdego klienta na każdej z Twoich stron. Dzięki ich pracy Twój serwis działa efektywniej, a Ty zajmujesz się klientami szybciej i skuteczniej.

 

YouLead tworzą programiści zafascynowani dziedzinami uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji. Cały czas wprowadzamy do systemu nowe rozwiązania wypracowane w naszym innowacyjnym zespole.

Zespół wdrożeniowy YouLead wspiera klientów w uruchomieniu i utrzymaniu systemu, tak by praca na nim przynosiła jak najlepszy efekt.

Założyciele

Grzegorz Waś, Prezes Zarządu

Specjalista analityki i projektowania systemów informatycznych. Zajmuje się rozwojem i komercjalizacją YouLead, innowacyjnego systemu automatyzacji marketingu i zarządzania leadami. Buduje rozwiązania wspierające spersonalizowaną komunikację B2C i B2B.

Marcin Podleśny, Członek Zarządu

Doświadczony menadżer projektów komunikacji digital. Specjalizuje się w marketingu interaktywnym i budowaniu szytych na miarę strategii działań promocyjnych na platformach cyfrowych.

Nasz zespół

YouLead to zespół ekspertów z zakresu wdrożeń, marketingu i sprzedaży. Chętnie dzielimy się wiedzą, abyś ruch na swojej stronie www mógł przekuć na lepszy kontakt z Twoimi klientami i większą sprzedaż.

Nasi programiści są zafascynowali sztuczną inteligencją i machine learning. Niektórzy programują dla przyjemności nawet po pracy… bo lubią.

Zespół wdrożeniowy zaprojektuje dla Ciebie zarówno proste jak i skomplikowane scenariusze komunikacji w Twoimi klientami. Praca zespołu YouLead skutkuje zwiększeniem sprzedaży i liczbą generowanych leadów.

Doradcy klienta potrafią zbadać twój biznes i pokazać w jakich jego miejscach najlepiej jest wdrożyć scenariusze marketing automation. Warto z nimi rozmawiać by zaczerpną z ich wiedzy i doświadczenia.

Partnerzy

Nasi Partnerzy, dzięki swojemu doświadczeniu, zaangażowaniu i naszej technologii dostarczają Klientom najlepsze rozwiązania Sales & Marketing Automation.

Poza atrakcyjną (i stałą) prowizją, Partnerom oferujemy m.in. rozwój poprzez udział w szkoleniach handlowych i technicznych, dostęp do nowoczesnej technologii, wsparcie marketingowe i stałą opiekę i pomoc naszego specjalisty.

Zostań partnerem