Profilowanie Behawioralne i Segmentacja odbiorców

Tworzy profil zainteresowań klienta na podstawie wizyty na stronie, pozwala komunikować się z klientem w hiper-spersonalizowany sposób, także do odbiorców anonimowych.

Personalizacja WWW w czasie rzeczywistym

Dopasowuje treści na stronie w reakcji na zachowania klienta i zawartość jego profilu behawioralnego.

Projektowanie i realizacja Kampanii Omnichannel

Umożliwia projektowanie, spersonalizowanych kampanii marketingowych, w wizualnym kreatorze Drag&Drop. Kampanie mogę być realizowane przez: WWW, E-mail, POP-UP, Mobile, WebPush oraz Facebook Custom Audiences.

Komunikacja oparta o Customer Journey

Działa w oparciu o wiedzę o działaniach klienta na stronie www, źródłach ruchu i jego reakcjach na komunikację wychodzącą.

E-mail marketing

Umożliwia segmentowaną i hiper-personalizowaną komunikację w klientem. Obsługuje zarówno wiadomości automatyczne, jak i wysyłki grupowe.

Lead Generation

Pozwala na generowanie większej liczby Leadów lub szybsze budowanie listy mailingowej przy tym samym ruchu na stronie www.

Automatyzacja sprzedaży

Minimalizuje konieczność wykonywania powtarzalnych czynności. Oszczędza Twój czas i pozwala obsłużyć większą liczbę klientów w tym samym czasie.

Wbudowany CRM

Pozwala przeglądać profile klientów, modyfikować scoring i umieszczać ich na odpowiednim etapie w lejku sprzedażowym.

Prosta Integracja

Umożliwia integrację z platformami eCommerce oraz CRM i sprawia, że do personalizacji możesz użyć także danych zgromadzonych także poza stroną WWW.

Chcieliśmy zwiększyć efektywność sprzedawców poprzez przekazanie im oceny zaangażowania klienta oraz poznania jego potrzeby zakupowej.
Wdrożenie było bardzo efektywne, ponieważ uzyskaliśmy 40% wzrost liczby Leadów. Nasze mailingi mają kilkudziesięcioprocentowe poziomy otwarć i kliknięć.

63,93%

Otwarć wysłanych e-mail po sesji
Natalia Sagan Specjalista ds. marketingu

37,30%

Kliknięć w linki w otwartych e-mail

YouLead odpowiada na kluczowe problemy
firm w sieci

YouLead wysoko oceniają właściciele biznesów i marketerzy.

Sprawdź proszę, w jaki sposób stawisz czoła swoim wyzwaniom dzięki YouLead i naszemu zespołowi doradców.

Zamów Demo