Automatycznie wspieramy sprzedaż samochodów

Mamy za sobą liczne wdrożenia Marketing Automation dla branży dealerskiej. Wspieramy szereg procesów od pojawienia się klienta na stronie WWW, przez pozyskanie do niego kontaktu, Lead Nurturing po wsparcie działu sprzedaży informacjami o zachowaniu klienta na stronie.

Zamów Demo

Dzięki hiper-personalizacji każdy odwiedzający stronę traktowany jest indywidualnie, dzięki temu chętniej pozostawia kontakt do siebie.

Sprzedawcy otrzymują natychmiastowe powiadomienia o nowych Leadach oraz zachowaniach klientów na stronie wraz z informacją, jakiego samochodu szuka klient.

Wysyłanie efektywnych kampanii e-mail oraz WebPush, z wysokimi parametrami otwarć (OR) i kliknięć (CTR) dzięki treści prezentującej samochody dopasowane do zainteresowań klienta.

Sprawna integracja z innymi Twoimi systemami sprawi, że oszczędzisz czas i będziesz mógł zarządzać marketingiem i sprzedażą efektywniej

Leady generowane przez YouLead znacząco zwiększają nasze szanse sprzedażowe. Dzięki integracji z Facebook Leads oraz naszymi stronami Landing Page przetwarzamy w YouLead informacje z wielu kanałów dotarcia do klientów co w istotny sposób wpływa na efektywność zarządzania Leadami sprzedażowymi

Katarzyna Węsierska Marketing Manager
background

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się na newsletter YouLead!