Zdobądź wiedzę o klientach i sprzedawaj więcej!

Dowiedz się więcej o potrzebach klientów. Selekcjonuj tych najbardziej zainteresowanych Twoją inwestycją i reaguj natychmiast na przeglądanie oferty. Wysyłaj na bieżąco informacje do działu sprzedaży o zachowaniach klientów. Zdobądź więcej Leadów przy tych samych wydatkach na reklamę.

Zamów Demo

YouLead skutecznie zachęca użytkowników strony do pozostawienia kontaktu do siebie. Więcej dobrej jakości kontaktów to wyższa i szybsza sprzedaż mieszkań.

YouLead tworzy profil behawioralny klienta, który zawiera informację o mieszkaniach i lokalizacjach, którymi się interesuje. Profil zawiera informacje o oczekiwanym metrażu, liczbie pokoi lub innych cechach wymarzonego mieszkania.

YouLead śledzi zachowanie użytkowników na stronie i selekcjonuje najbardziej wartościowych z nich. Dzięki temu dział sprzedaży wie z kim kontaktować się w pierwszej kolejności.

YouLead pozwala zbudować wielokanałowy scenariusz komunikacji z klientem, tak by zapoznał się z zaletami wybranych mieszkań i skontaktował z działem sprzedaży celem dokonania prezentacji lub zakupu.

YouLead wspomaga zarządzanie procesem sprzedaży mieszkań przez wbudowany CRM oraz przypisywanie klientów do odpowiedniego etapu w lejkach sprzedażowych. Żaden Lead nie pozostaje nieobsłużony.

Dzięki YouLead możesz w jednym miejscu połączyć informacje o zachowaniu klientów na stronie i kontaktach telefonicznych lub wizytach w biurach sprzedaży.

YouLead skutecznie integruje się z zewnętrznymi systemami klienta, np. CRM, ERP czy innymi systemami. Dzięki wbudowanemu API, czy wykorzystaniu GTM, możliwości integracji są niemal nieograniczone.

Wdrożenie jest bardzo efektywne, ponieważ uzyskaliśmy 40% wzrost, który utrzymuje się cały czas. Nasze mailingi mają kilkudziesięcioprocentowe poziomy otwarć i kliknięć. Jesteśmy z tego bardzo zadowoleni.

Natalia Sagan specjalista ds. marketingu

do 82%

OR
Anna Wojdyga Lider Działu Marketingu i PR

do 27%

CTR

YouLead odpowiada na kluczowe problemy
deweloperów w sieci

YouLead wysoko oceniają właściciele i marketerzy firm deweloperskich.

Sprawdź proszę, w jaki sposób stawisz czoła swoim wyzwaniom dzięki YouLead i naszemu zespołowi doradców.

Zamów Demo
background

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się na newsletter YouLead!