Dopasowanie do potrzeb branży finansowej

Klienci w branży finansowej szukają rozwiązania najlepiej dopasowanego do swoich potrzeb. Potrafimy pomóc w sprzedaży produktów finansowych dzięki stworzeniu profilu zainteresowań klienta i prezentacji odpowiednich produktów.

Zamów Demo

YouLead skutecznie zachęca użytkowników strony do pozostawienia kontaktu do siebie. Więcej dobrej jakości kontaktów to wyższa sprzedaż Twoich produktów finansowych.

YouLead tworzy profil behawioralny klienta, który zawiera informację o jego zainteresowaniach i zachowaniu na stronie www.

YouLead śledzi zachowanie użytkownika na stronie i selekcjonuje najbardziej wartościowe kontakty. Dzięki temu dział sprzedaży wie z kim kontaktować się w pierwszej kolejności.

YouLead, dzięki integracji z systemem CRM może przypominać klientom o opłacie kolejnej raty za usługi np. ubezpieczenie lub kredyt lub zaproponować nowe produkty z Twojej oferty dopasowane do potrzeb użytkownika.

YouLead wspomaga zarządzanie procesem sprzedaży przez wbudowany CRM oraz przypisywanie klientów do odpowiedniego etapu w lejkach sprzedażowych. Żaden Lead nie pozostaje nieobsłużony.

YouLead skutecznie integruje się z zewnętrznymi systemami klienta, np. CRM, ERP czy innymi systemami. Dzięki wbudowanemu API, czy wykorzystaniu GTM, możliwości integracji są niemal nieograniczone.

“Wdrożenie było efektywne, ponieważ uzyskaliśmy wzrost liczby leadów, który spowodował konieczność czasowego wyłączania systemu YouLead, aby Call Center nadążało z obsługą. Skuteczność systemu YouLead mogę śmiało polecić.”

Robert Kłoczko Online Marketing Manager
background

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się na newsletter YouLead!