Zachęcamy do dołączenia do zespołu YouLead, gdzie masz szansę na rozwój zawodowy w jednym z najbardziej perspektywicznych obszarów marketingu w sieci jakim jest marketing automation. Zapraszamy do zapoznania się z opisem stanowiska.

Zakres obowiązków

Wdrażanie oraz utrzymanie systemu YouLead u naszych Klientów, czyli:

  • konfigurowanie systemu pod kątem potrzeb Klienta,
  • utrzymywanie dobrych relacji z Klientem
  • monitorowanie działania systemu,
  • ciągła komunikacja z Klientem i zespołem YouLead.

Wymagania:

  • bardzo dobra organizacja pracy i priorytetyzacja zadań,
  • doświadczenie w bezpośrednim kontakcie z Klientem,
  • umiejętność precyzyjnej i jasnej komunikacji – żeby być zrozumiałym zarówno dla Klienta, jak i programisty wewnątrz firmy,
  • zdolność logicznego myślenia, która pozwoli Ci szybko nauczyć się systemu YouLead oraz konfigurować go według potrzeb Klientów,
  • skrupulatność i konsekwencja w wykonywaniu zadań,
  • znajomość zagadnień związanych z marketingiem,
  • podstawowa znajomość oprogramowania biurowego Microsoft Office.

Mile widziane:

  • podstawowa znajomość budowy stron internetowych (np. HTML, WordPress),
  • doświadczenie w bezpośrednim kontakcie z Klientem.

Oferujemy:

  • rozwój w zakresie marketing automation, które stanowi jedno z najbardziej obiecujących kierunków rozwoju (i dochodu!) biznesu w sieci,
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, oraz premiowanie efektywnej pracy,
  • narzędzia pracy (laptop, telefon),
  • uczestnictwo w zgranym i otwartym zespole, w którym każdy może się rozwijać zawodowo,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych (karta Multisport),
  • spotkania integracyjne

Specyfika współpracy:

  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B,
  • pełny etat,
  • specjalista (mid / regular),
  • praca stacjonarna.

CV prosimy wysyłać na: praca@youlead.pl

Informacja na temat przetwarzania danych osobowych do celów rekrutacji >>

Poszukujemy także: Administrator IT

Administrator IT poszukiwany do pracy w zespole YouLead! Tworzymy ambitne oprogramowanie automatyzujące marketing i sprzedaż w Internecie.

Czego wymagamy od administratora IT?

Praktycznej znajomości technologii Windows Server i SQL Server

Mile widziane będą również:

  • znajomość systemu monitoringu Check MK (a może chcesz się go nauczyć?),
  • doświadczenie w pisaniu podstawowych kwerend SQL.

Powyższe będzie Ci potrzebne w YouLead do:

  • instalacji oprogramowania i utrzymania serwerów w centrum hostingowym,
  • konfiguracji i opieki nad systemem monitoringu działania usług i serwerów,
  • optymalizacji działania serwerów i usług,
  • dbania o bezpieczeństwo serwerów i usług,
  • konfiguracji i opieki nad przestrzenią backupową.
  • czuwanie nad poprawnym działaniem całej infrastruktury IT

Dlaczego warto za nami pracować? Ponieważ czeka Cię:

  • praca w rozwijającej się firmie przy ciekawym projekcie,
  • dobre warunki i przyjazna atmosfera pracy,
  • czas na nowe kwalifikacje i podejmowanie niebagatelnych wyzwań zawodowych.

Miejsce pracy: Warszawa Praga lub zdalnie

Jeśli odpowiada Ci taka wizja pracy w YouLead, spełniasz wymagania i chcesz podjąć wyzwanie, zgłoś się! Wynagrodzenie będziemy negocjować indywidualnie w czasie rozmowy (zależy od Twojego doświadczenia).

Jeśli ta oferta pracy Cię interesuje – wyślij CV na adres: praca@youlead.pl
W tytule maila umieść nazwę stanowiska.

background

Chcesz wiedzieć więcej?