Automatycznie wspieramy sprzedaż w branży OZE

Mamy za sobą liczne wdrożenia Marketing Automation w branżach, w których klient długo podejmuje decyzję, ze względu na duże kwoty zakupu: Samochodowej, Deweloperskiej czy właśnie Odnawialnych Źródeł Energii. Wspieramy szereg procesów od pojawienia się klienta na stronie WWW, przez pozyskanie do niego kontaktu, proces edukacji klienta (tzw. Lead Nurturing), po wsparcie działu sprzedaży kluczowymi informacjami o potrzebach klienta.

Zamów Demo

Dzięki precyzyjnemu dostosowaniu treści do potrzeb każdy odwiedzający stronę traktowany jest indywidualnie, dzięki temu chętniej pozostawia kontakt do siebie.

Sprzedawcy otrzymują natychmiastowe powiadomienia o nowych Leadach oraz zachowaniach klientów na stronie wraz z informacją, jakiego produktu szuka klient.

Wysyłanie efektywnych kampanii e-mail oraz WebPush, z wysokimi parametrami otwarć (OR) i kliknięć (CTR) dzięki zawartości prezentującej informacje dopasowane do zainteresowań klienta.

Branża OZE to urządzenia skomplikowane dla przeciętnego Kowalskiego, dlatego proponujemy wdrożenie scenariuszy edukacyjne, które odpowiedzą na większość pytań klientów i oszczędzą czas zespołu sprzedaży, a jednocześnie przyspieszą podejmowania decyzji przez klientów.

background

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się na newsletter YouLead!